اشتیاق استقلال استقلال ارمنستان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

اشتیاق: استقلال استقلال ارمنستان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تساوی نتیجه بدی نبود/ نبودن تماشاگران‌مان در ورزشگاه منصفانه نبود ، شفر

سرمربی آلمانی استقلال گفت: این منصفانه نیست که هنگامی که تماشاگران ما بلیت دارند نتوانند وارد ورزشگاه شوند.

تساوی نتیجه بدی نبود/ نبودن تماشاگران‌مان در ورزشگاه منصفانه نبود ، شفر

شفر: تساوی نتیجه بدی نبود/ نبودن تماشاگران مان در ورزشگاه منصفانه نبود

عبارات مهم : سرمربی

سرمربی آلمانی استقلال گفت: این منصفانه نیست که هنگامی که تماشاگران ما بلیت دارند نتوانند وارد ورزشگاه شوند.

به گزارش ایسنا، استقلال و تراکتورسازی در بازی برگشت لیگ هفدهم در تبریز به تساوی بدون گل رضایت دادند. وینفرد شفر در نشست خبری اظهار کرد: من هوادران مان را در ورزشگاه ندیدم و نمی دانم آیا هنگامی که تماشاگران مان بلیت دارند و به تبریز آمدند، در ورزشگاه نبودند. این عنوان منصفانه نیست. ما امروز به دنبال سه امتیاز بودیم. داربی آسانی پیش رو نداشتیم. تراکتورسازی تیم خوب و محکم و قدرتمندی هست. دو اشتباه در کار دفاعی ما رخ داد که دروازه بان به خوبی آنها را مهار کرد. در چهار، پنج دقیقه نهایی شانس خوبی جهت پیروزی داشتیم.

تساوی نتیجه بدی نبود/ نبودن تماشاگران‌مان در ورزشگاه منصفانه نبود ، شفر

سرمربی استقلال ادامه داد: ۷۷۸ دقیقه دروازه استقلال بسته بوده و این عنوان را به دروازه بان، خط دفاعی و تمام بازیکنان مان تبریک می گویم. خیلی خوشحالم که نظم خوبی در تیم ما حاکم شده است و تمام بازیکنان در زمین می جنگدند. از عملکرد امروز تیمم راضی هستم. هنگامی که با تیم قدرتمندی بازی داریم و از سوی دیگر هواداری در ورزشگاه نباشد، کار جهت تیم سخت می شود ولی از بازیکنانم تقدیر می کنم که عملکرد خوبی داشتند. عملکرد داور هم بسیار خوب بود. تمام تصمیماتی که در جریان بازی گرفت، درست بود. از این بابت خیلی خوشحال هستم.

زرندی، مدیر رسانه ای استقلال در تصویر العمل به اینکه استقلال و پرسپولیس در تبریز هواداری ندارند، گفت: هواداران و لیدرهای ما از پایتخت کشور عزیزمان ایران آمده بودند که به آنها هم اجازه حضور در ورزشگاه را ندادند.

سرمربی آلمانی استقلال گفت: این منصفانه نیست که هنگامی که تماشاگران ما بلیت دارند نتوانند وارد ورزشگاه شوند.

شفر هم در تصویر العمل به همین عنوان گفت: یعنی یک نفر هم جهت حمایت از استقلال به ورزشگاه نیامده بود؟! هنگامی که شما به ورزشگاه آزادی بیایید، به طور صددر صد ما به شما بلیت می دهیم. هفت، هشت نفر از لیدرهای ما از پایتخت کشور عزیزمان ایران آمده بودند ولی هیچ کدام در ورزشگاه نبودند.

سرمربی آلمانی استقلال تاکید کرد: مشکلی نیست ولی اگر شما (هواداران تراکتورسازی) به پایتخت کشور عزیزمان ایران آمدید، بلیت شما محفوظ هست. خیلی ها که به تبریز آمده بودند، جهت دیدن بازی و همچنین قشنگی های تبریز به این شهر آمدند.

او در پاسخ به این پرسش که استقلال نسبت به بازی های قبل موقعیت های گل کمتری داشت و فقط مالکیت توپ بیشتری داشت، گفت: این نظر شما است.من می توانم بگویم که ما امروز خوب بازی کردیم.

تساوی نتیجه بدی نبود/ نبودن تماشاگران‌مان در ورزشگاه منصفانه نبود ، شفر

سرمربی باتجربه استقلال راجع به تعویض سوم این تیم که یک مهره دفاعی را به زمین فرستاد تاکید کرد: فرشید باقری سر زن خوبی است و می خواستم از او در فاز تهاجمی استفاده کنم. یکی از بازیکنان تراکتورسازی چند دقیقه ای به زمین افتاده بود و این عنوان باعث شد تعویض ما با تاخیر زیادی انجام شود.

شفر راجع به شناختش از تراکتورسازی پیش از ورود به زمین گفت: روی برنامه های حریف کار کرده بودیم. امروز سه بازیکن کلیدی تراکتروسازی را از کار انداخته بودیم. دو اشتباه فردی از بازیکنان ما باعث شد که تراکتورسازی به دروازه ما هجوم بیاورد. یک شانس هم از روی نقطه کرنر داشتند و به جز این نتوانستند موقعیت خلق کنند ولی استقلال شش، هفت موقعیت خوب را به وجود آورد.

سرمربی آلمانی استقلال گفت: این منصفانه نیست که هنگامی که تماشاگران ما بلیت دارند نتوانند وارد ورزشگاه شوند.

او راجع به جپاروف گفت: سرور بازیکن خوبی است که در وسط زمین به خوبی ظاهر می شود و عملکرد خوبی دارد. یکی از اشتباهات کار ما در بازی امروز جالب نبودن پاس های آخر به مهاجمان بود. امروز نورافکن در پست هافبک بازی کرد ولی بازیکن جوان اگر اشتباه هم کند، از نظر من ایرادی ندارد. امروز فرشید باقری را نداشتیم آیا که او به طور صددرصد آماده نبود و نسبت به بازی قبل سه مهره خودمان را در اختیار نداشتیم.

سرمربی استقلال راجع به بازی های پرگل استقلال و تراکتورسازی در چند دیدار اخیر گفت: امروز دو تیم خوب در زمین بودند. تراکتورسازی تیم محکمی است و به خوبی تیم حریف را تحت فشار می گذارد. از طرفی پاس های خوبی به فرزاد حاتمی می دهند. ما چند موقعیت خوب داشتیم ولی هنگامی که ضربه آخر را خوب نزنید، نمی توانید به برد برسید. بازی برابر تراکتورسازی سخت است ولی در دقایق نهایی موقعیت های خوبی داشتیم که گل نشد. تساوی بدون گل هم نتیجه بدی نبود.

تساوی نتیجه بدی نبود/ نبودن تماشاگران‌مان در ورزشگاه منصفانه نبود ، شفر

شفر راجع به هواداران تراکتورسازی گفت: قبل از بازی با پیراهنی که روی آن نوشته بود یاشاسین آذربایجان به سمت هوادران این تیم رفتم ولی از آن فاصله نتوانستند متن روی پیراهن را به خوبی بخوانند. می خواستم از هوادران فوتبال در تبریز تعریف و تمجید کنم. این پیراهن را به خاطر همدلی زیاد با هوادران به سمت آن ها بردم.

سرمربی استقلال راجع به بازگشت پژمان منتظری به میادین و عملکرد او برابر تراکتورسازی اظهار کرد: او بازیکن بسیار بزرگی است و بعد از مصدومیت جهت نخستین بار بود که به شکل کامل در زمین به میدان رفت. فقط در دو صحنه پاس خوبی نداد ولی در مجموع نود دقیقه عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشت. در خیلی از دقایق بازی او در مصاف های تک به تک موفق ظاهر شد و شرایط خوبی دارد. می دانم که شرایط خوبی جهت بازی کردن دارد.

————-

گل محمدی: می خواستم تمرکز تراکتور حفظ شود/ امروز بدشانس بودیم

سرمربی تراکتورسازی گفت: موقعیت های مان خطرناک تر از استقلال بود ولی بدشانس بودیم.

به گزارش ایسنا، یحیی گل محمدی در نشست خبری بعد از تساوی تیمش برابر استقلال اظهار کرد: به خاطر حضور نداشتن در نشست خبری قبل از بازی عذر می خواهم. به خاطر اتفاقاتی که افتاده بود نخواستم در نشست خبری قبل از بازی حاضر شوم تا تمرکز تیم بهم نخورد.

او راجع به بازی گفت: بازی پرفشاری بود. تیم هایی که از موقعیت های خود استفاده کنند می توانند به پیروزی برسند. امروز در هر دو نیمه موقعیت های خوبی داشتیم. استقلال نسبت به نیم فصل نخست متحول شده است بود و بازی سنگینی جهت هر دو تیم بود. موقعیت هایی که به دست آوردیم، خطرناک تر بود. می توانستیم بازی را به نفع خودمان تمام کنیم ولی کمی بدشانس بودیم. از تلاش بازیکنان و تشویق پر شور هوادران مان تقدیر می کنم. صحنه های خوبی را در استادیوم شاهد بودیم که یادآور خاطرات گذشته تراکتورسازی بود. دست تک تک هواداران را می بوسم. امیدوارم این حمایت ها همچنان وجود داشته باشد.

گل محمدی در تصویر العمل به اینکه تیمش هر هفته بدتر از هفته قبل می شود گفت: صحبت های شما را قبول ندارم. در سه بازی اخیر توانستیم چهار امتیاز کسب کنیم که نسبت به نیم فصل اول که تا این مقطع بدون امتیاز بودیم، پیشرفت داشتیم. شرایطی که در نیم فصل اول داشتیم خاص بود. هواداران هم آن شرایط را درک کرده بود و می دانستند در چه شرایط مشکل کار می کنیم. در نقل و انتقالات نیم فصل گرفتن بازیکن سخت است و ویترینی وجود ندارد که بازیکنان دلخواه مان را جذب کنیم. هر بازیکنی که مدنظر ما هست، پول زیادی می خواهد یا با تیمش قرارداد دارد. قبول دارم که در جذب بازیکن تاخیراتی وجود داشت ولی می خواهیم که عالی ترین ها را به تیم اضافه کنیم. شانس آوردیم که پنج، شش بازیکن سرباز شدند و به تیم ما پیوستند. ما از نظر فنی پیشرفت داشتیم. ضمن اینکه می گوییم ضعف فنی داریم، قبول ندارم که بدتر شدیم. این نظر شخصی شما است.

پاینده مدیر رسانه ای تراکتورسازی گفت: ما تاکنون شش بازیکن گرفتیم. دنبال بازیکنان مازاد سایر تیم ها نیستیم. کلوب ها هم به آسانی بازیکنان خوب خود را به ما نمی دهند. سال گذشته هر بازیکنی که مدنظر قلعه نویی بود، به وسیله آجرلو جذب شد چون با تیم های خود قرارداد نداشتند. امسال شرایط تفاوت دارد و تلاش می کنیم بازیکنان خوبی را بگیریم. دروازه بان خارجی هم در سری A برزیل بازی کرده و خیلی خوب هست. کلوب ها همه کارهای خود را انجام داده بود و این دروازه بان قبل از نیم فصل به کشور عزیزمان ایران آمد. او به صورت قرضی به تراکتورسازی آمده و تیم برزیلی باید انتقال را تایید کند. این مسئله حل شده است و در یک، دو روز آینده ITC صادر می شود.

سرمربی تراکتورسازی تبریز گفت: خودتان می دانید که شرایط کلوب ها چطور بود. هنگامی که فصل نقل و انتقالات رسید، همه انتظار داشتند کلوب یازده بازیکن بگیرد و تراکتورسازی در کورس قهرمانی باشد. این انتظار درستی نبود. بعد از جذب بازیکن به یک باره به استقلال خوزستان، پرسپولیس و استقلال خوردیم. زمانی جهت بازسازی تیم نداشتیم. در بازی با استقلال خوزستان موقعیت های زیادی داشتیم و دقایق زیادی را ده نفره بودیم. در دقیقه ۱۱۷ پنالتی را از دست دادیم. خودم نمی توانم وارد زمین شوم و گل بزنم. اگر ده بازیکن خوب هم می گرفتیم، فرصتی باری انجام کارهای تاکتیکی وجود نداشت. از شانس ما نخستین سالی بود که تعطیلات نیم فصل ۱۳ روز بود و ما فقط یک روز استراحت کردیم. خدا به ما رحم کرد که این پنج، شش بازیکن سرباز شدند وگرنه آنها را جذب نمی کردیم.

او ادامه داد: راه مشکل پیش رو داریم. در ابتدای فصل هفت، هشت بازیکنی که سال گذشته با ما بودند، از تیم رفتند و فقط کشور عزیزمان ایران پوریان تاکنون مصدوم یا محروم نشده هست. تمام بازیکنان بزرگ سال ما محروم و مصدوم شدند. ما مجبور شدیم، بازیکنی را که در رده جوانان و امید بازی نکرده بود را به میدان بفرستیم. انتظار دارم گذشته را به یاد داشته باشید و انتظارات را از تیم تراکتورسازی کمتر کنید. انتظارات بر مبنای پتانسیل و توانایی تیم باشد. ما راهی را شروع کردیم و باید تا آخر راه با هم باشیم. نباید انتظارات زیادی داشته باشیم آیا که انتظارات فشار معنوی و روانی زیادی به بازیکنان و کادرفنی وارد کند.

گل محمدی در ادامه گفت: باید کم کم بازیکن به تیم اضافه شود تا تیم رفته رفته شرایط خوبی پیدا کند. این انتظار درستی نیست که به دنبال این باشیم تراکتورسازی به یک باره همه جام ها را کسب کند. ما صبح تا شب زندگی خودمان را وقف کلوب کردیم و کم کاری نکردیم. اگر تصویری از من در نیم فصل داشتید و با اوضاع الان مقایسه کنید، می بینید که هفت، هشت کیلو لاغر شدم. با فشار زیادی کار می کنیم و نشانه ما این است که تراکتورسازی را درست کنیم.

پاینده مدیر رسانه ای تراکتورسازی راجع به تصویر انداختن با پرسپولیسی ها گفت: من به زور در این تصویر حاضر شدم. در مالزی با استقلالی ها و پرسپولیسی ها حضور دارم و خیلی محکم دنبال احقاق حقوق تراکتورسازی بودیم. در برنامه نود هم خیلی صریح و براق حرف هایم را زدم. ما فهمیدیم که جو ورزشگاه آزادی در بازی با پرسپولیس برنامه ریزی شده است بود. در اعتراض به کمیته انضباطی هم این عنوان را متذکر شدیم. منتظر حکم تجدیدنظر هستیم.

گل محمدی در تصویر العمل به خبرنگاری که مدعی بود گل محمدی در صحبت هایش به شعور خبرنگاران توهین کرده و اینکه آیا بازیکنی را که در رده پایه بازی نکرده به میدان فرستاده گفت: ما هم بازیکنان را دیدیم و به تیم آوردیم. تمرین تیم های پایه را زیر نظر داشتیم. ماهی نبودند که با تور ماهیگیری صید کنیم!

واژه های کلیدی: سرمربی | بازیکن | استقلال | استقلال | ورزشگاه | بازیکنان | تراکتورسازی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

تساوی نتیجه بدی نبود/ نبودن تماشاگران‌مان در ورزشگاه منصفانه نبود ، شفر

تساوی نتیجه بدی نبود/ نبودن تماشاگران‌مان در ورزشگاه منصفانه نبود ، شفر

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs