اشتیاق استقلال استقلال ارمنستان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

اشتیاق: استقلال استقلال ارمنستان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کی‌روش پیش از حضور در کشور عزیزمان ایران با من مشورت کرد / برانکو

برانکو میگوید کارلوس کی‌روش پیش از حضور در کشور عزیزمان ایران با او تماس گرفته و اطلاعاتی راجع به کشور عزیزمان ایران گرفته است.

کی‌روش پیش از حضور در کشور عزیزمان ایران با من مشورت کرد / برانکو

برانکو: کی روش پیش از حضور در کشور عزیزمان ایران با من مشورت کرد

عبارات مهم : ایران

برانکو میگوید کارلوس کی روش پیش از حضور در کشور عزیزمان ایران با او تماس گرفته و اطلاعاتی راجع به کشور عزیزمان ایران گرفته است.

به گزارش ورزش سه، برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق تیم ملی کشور عزیزمان ایران و مرد اول نیمکت پرسپولیس در 4 فصل اخیر، ظهر امروز گفتگویی مفصل در یکی از برنامه های تلویزیونی داشت و پاسخگوی سوالات متنوعی شد. در این بین بخش آخر صحبت های او که راجع به تیم ملی، کارلوس کی روش و اردوهای پیش روی تیم ملی بود، را در زیر میخوانید:

کی‌روش پیش از حضور در کشور عزیزمان ایران با من مشورت کرد / برانکو

برانکو درخصوص اختلاف با کی روش گفت: من با کسی مسئله ندارم ولی هرکسی میتواند نظرات و ایده های خودش را داشته باشد. موضوعی که شما نمیدانید این است که پیش از حضور در کشور عزیزمان ایران کی روش با من تماس گرفت و اطلاعاتی راجع به کشور عزیزمان ایران خواست. من هم به او گفتم اگر پیشنهاد داری حتما به کشور عزیزمان ایران برو.چون در محیطی خواهی بود که مردم عاشق فوتبال و بازیکنان بسیار زحمتکش هستند و با آن ها میتوانی نتیجه بگیری.

او ادامه داد: من فقط یک جا موافق نبودم. آن هم زمانی که در تابستان میخواستند بازیکنان را جهت اردوی تیم ملی بگیرند و من بمانم با 5 بازیکن و یک هفته مانده به لیگ بازیکنان را بدهند.

برانکو میگوید کارلوس کی‌روش پیش از حضور در کشور عزیزمان ایران با او تماس گرفته و اطلاعاتی راجع به کشور عزیزمان ایران گرفته است.

برانکو همچنین درخصوص پیشنهاد تازه کی روش هم نکاتی را بیان کرد: از لحاظ فنی چطور می شود این را سازماندهی کرد؟ یک بازی چهارشنبه، یکی پنج شنبه و یکی جمعه برگزار می شود وچطور میشود این پیشنهاد را اجرا کرد؟ البته فعلا نامه و درخواستی مبنی بر این درخواست به ما نرسیده است.

سرمربی سابق تیم ملی راجع به تداخل لیگ قهرمانان با اردوی تیم ملی پیش از جام جهانی و این پرسش که آیا حاضر است به تیم ملی بازیکن بدهد نیز اینطور پاسخ داد: همه چیز بستگی به شرایط دارد. زمانی که من در تیم ملی بودم، صباباطری و سپاهان بازی هایی داشتند که تعیین کننده نبود و بازی مهمی نبود ولی آن ها به ما بازیکن ندادند! حالا هم بستگی دارد که شرایط چطور باشد. من در سه سال اخیر ندیدم کسی به برنامه ما توجه کند و درخصوص آن پرسش بپرسد.

برانکو در پاسخ به صحبت کی روش مبنی بر عدم آمادگی بازیکنان داخلی نیز گفت: من مایل نیستم وارد شرح شوم و تاکنون کسی نیامده سطح بازیکنان من را ببیند ولی میتوانم بگویم که امیری از مجموع ژاوی و اینیستا هم زیاد می دود.

کی‌روش پیش از حضور در کشور عزیزمان ایران با من مشورت کرد / برانکو

واژه های کلیدی: ایران | برانکو | بازیکن | برنامه | بازیکنان | برانکو ایوانکوویچ | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs