اشتیاق استقلال استقلال ارمنستان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

اشتیاق: استقلال استقلال ارمنستان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری با نیمه تاریک شخصیت «مورگان فریمن» آشنا شوید

در ادامه داستان های بی آخر اتهامات اخلاقی به شخصیت های مشهور سینما و در روزهای گذشته خبرهای زیادی در مورد سوء واکنش‌ها جنسی مورگان فریمن در رسانه ها انتشار یافت

با نیمه تاریک شخصیت «مورگان فریمن» آشنا شوید

با نیمه تاریک شخصیت «مورگان فریمن» آشنا شوید

عبارات مهم : تصادف

در ادامه داستان های بی آخر اتهامات اخلاقی به شخصیت های مشهور سینما و در روزهای گذشته خبرهای زیادی در مورد سوء واکنش‌ها جنسی مورگان فریمن در رسانه ها انتشار یافته است.

8 زن و 8 شاهد که همراه با فریمن در پروژه های سینمایی متفاوت حضور داشتند یا در کمپانی تولید فیلم او مشغول به کار بوده و یا روزنامه نگارانی که در تبلیغ فیلم های او همکاری داشتند، فریمن را به انجام «الگویی از رفتارهای نامناسب» متهم کرده اند مبنی بر این که وی صحبت های ناخوشایندی در مورد این زنان داشته و یا ناخواسته با آن ها تماس فیزیکی داشته هست. اگر چه فریمن هنرمند خوشنامی است و این اتهامات را به شدت رد کرده است ولی بدون شک این بازیگر توانا نیز نقاط ضعف و نیمه تاریکی دارد که در ادامه مطلب به آن ها خواهیم پرداخت.

با نیمه تاریک شخصیت «مورگان فریمن» آشنا شوید

1- داستان عجیب و غریب و غم انگیز نوه خوانده اش

برای سال های متوالی گفته می شد که فریمن با نوه خوانده اش، ادنا هاینس، رابطه داشته هست، دختری که بعدها و در آگوست 2015 با ضربات چاقوی نامزدش به قتل رسید. به گفته یکی از رسانه ها وی رابطه خود را با نوه همسر سابقش، ژانت برادشاو، را از زمانی که هاینس یک نوجوان بود شروع کرده هست. هاینس نه تنها این ادعاها را رد کرد بلکه اعلام نمود چنین ادعاهای مضحکی جهت او و خانواده اش زجرآور هستند. فریمن نیز در پیامی کلی این ادعاها را به طور کلی رد کرد. این ادعاها در وقت اجرای دادگاه قتل هاینس نیز پیش کشیده شد و وکیل هاینس در دادگاه اعلام کرد که هاینس خود به داشتن رابطه جنسی نامناسب با فریمن نزد او اعتراف کرده است.

2- فریمن مردی دارای افکار جنیست زده ولی نه ضد زن

در ادامه داستان های بی آخر اتهامات اخلاقی به شخصیت های مشهور سینما و در روزهای گذشته خبرهای زیادی در مورد سوء واکنش‌ها جنسی مورگان فریمن در رسانه ها انتشار یافت

مورگان فریمن در سال 2016 با سخنانی که در مورد شریک تجاری اش، لوری مک کریری، در یک کنفرانس کاری که هر دو نیز در آن حضور داشتند همه را حیرت زده کرد. وی زمانی که در مورد تاسیس کمپانی فیلم سازی خود با نام رولیشنز انترتینمنت صحبت می کرد گفت که مک کریری لباسی بسیار باز به تن داشته است.

وقتی که مسئول جلسه تلاش کرد فضا را عوض کند فریمن ادامه داد که مک کریری نمی خواسته که به عنوان یک صورت قشنگ آشنا شود و می خواسته صورت ای جدی به خود بگیرد ولی باید بداند که نمی تواند با داشتن لباسی کوتاه به این نشانه برسد. وی بعدأ تایید کرد که صحبت های او ضد جنسیتی بوده ولی ضد زن نبوده است که به مشکل می توان منظور او را درک کرد. وی بعدها در مصاحبه ای اعلام کرد که در مورد این بیانات او بزرگنمایی شده است و وی تنها می خواسته در مورد نخستین آشنایی خود با مک کریری توضیح دهد.

3- یک تصادف، یک شایعه و یک توافق بی سر و صدا

با نیمه تاریک شخصیت «مورگان فریمن» آشنا شوید

در سال 2008، مورگان فریمن که سوار بر ماشین شخصی بود در بیرون از چارلستون با یک زن به نام دماریس می یر تصادف کرد. فریمن کنترل ماشین را از دست داده و از بزرگراه خارج شد و ماشین او چندین بار زیر و رو شد. در نتیجه این تصادف بازو و آرنج فریمن شکسته و به شانه او نیز آسیب وارد شد به خاص آسیب به عصب های دست چپش که به فلج شدن موقت بخشی از آن منتهی شد. می یر نیز دچار شکستگی مچ دست چپ و کتف راست، ترکی در شانه راست و چندین مورد شکاف و کبودی شد. وی در ابتدا با این ادعا که فریمن در هنگام تصادف مست بوده از او شکایت کرد ولی در نهایت با او به توافقی بیرون از دادگاه دست یافت. بعدها شایعاتی در مورد رابطه این دو به گوش رسید، دورانی که فریمن متاهل بود ولی می یر این اتهامات را رد کرده و اعلام کرد که تنها دوست بوده اند.

4- زمانبندی همه چیز است

چند روز بعد از تصادفی که به آن اشاره شد، فریمن تایید کرد که او و همسرش، مایرنا کولی لی بعد از 24 سال زندگی یکسان در حال جدا شدن از هم هستند. اگر چه وکیل فریمن ادعا کرد که این دو از دسامبر 2007 جدا از هم زندگی می کرده اند ولی شایعات در مورد خیانت او به همسرش همچنان وجود داشته و همه رابطه فریمن با می یر را عامل جدایی او از همسرش می دانستند هر چند هر یک از طرفین این ادعا را به طور کلی رد کرده اند.

در ادامه داستان های بی آخر اتهامات اخلاقی به شخصیت های مشهور سینما و در روزهای گذشته خبرهای زیادی در مورد سوء واکنش‌ها جنسی مورگان فریمن در رسانه ها انتشار یافت

برخی ادعاها نیز این گونه بود که فریمن با یکی از دوستان همسر خود رابطه داشته هست. هنگامی که سروصدای طلاق این دو فروکش کرد، مفاد و شرایط توافق آن ها مسکوت ماند هر چند گفته می شد که همسرش مبلغ سرسام آور 400 میلیون دلار از فریمن بابت جدایی دریافت کرده است.

با نیمه تاریک شخصیت «مورگان فریمن» آشنا شوید

5- داستان عجیب فریمن و فرزندانش

فریمن در مصاحبه ای در مورد پدرش چنین گفت:” من نمی خواستم که مانند او بزرگ شوم. باید مبارزه می کردم که این اتفاق رخ ندهد”. فریمن بارها گفته که او با دو فرزند اولش رابطه ای نداشته و آن ها را ترک کرده هست. در مورد بزرگ ترین فرزندش، آلفونسو، فریمن گفته است که تا سن 19 سالگی هیچ رابطه ای با او نداشته است لیکن فریمن بعد از خبردار شدن از بارداری مادر بچه، شهر را ترک کرده هست. وی یک بار دیگر نیز در شرایطی مشابه این عمل را تکرار کرد و بعد از اطلاع از بارداری همسرش او و فرزندش را رها کرد. بعدها وی به یک دختر از همسر اولش و یک فرزند خوانده اشاره کرده و آن ها را 4 فرزند خود نامید.

6- ماجرای سیلی به تریسی مورگان

تریسی مورگان که کمدین نسبتاً مشهوری است ادعا کرده بود که یک بار هنگام صرف شام، فریمن به صورت او سیلی زده هست. هر چند فریمن این مسئله را تقریباً رد کرد ولی مورگان بر آن تاکید دوباره داشت. البته مورگان ادعا کرد که می دانسته این سیلی در اثر علاقه فریمن به او بوده و آن را مایه مباهات خود می داند. ولی به نظر می رسد که فریمن در عبور از خطوط واکنش‌ها محترمانه ید طولایی دارد.

7- نظر های نژادی جالب فریمن

مورگان فریمن به خاطر اظهارنظرهای واضح سیاسی خود آشنا می شود. در واقع او در مورد مسایلی مانند بدرفتاری پلیس، رسانه ها، قانونی سازی مصرف ماریجوانا و دیگر موارد صحبت های جنجالی کرده هست. جهت مثال وی در مورد ایده ماه تاریخ سیاهان گفته که این ایده بسیار خنده دارد است لیکن تاریخ سیاهان تاریخ آمریکاست و نباید آن را تنها به یک ماه کم کردن داد. وی همچنین گفته که تنها راه جهت از بین بردن نژادپرستی صحبت نکردن در مورد آن هست. فریمن در این باره چنین گفته است:” من می خواهم از این که شما را مردی سفید پوست بنامم دست بکشم. بکشم. و از تو می خواهم از این که مرا مردی سیاه پوست بنامی دست برداری”.

وی در صحبت با مایک والاس چنین گفت:” تو مرا با نام مورگان فریمن می شناسی. تو نخواهی گفت من این مرد سفید پوست مایک والاس را می شناسم. می فهمی چه می گویم؟”. این صحبت های تصویر العمل هایی بسیاری را در پی داشته و بعضی بیانات او را بسیار ایده آل گرایانه و پوچ تلقی کردند. وی یک بار دیگر نیز زمانی که ادعا کرد نژاد هیچ نقشی در توزیع ثروت نداشته و به نظر او صحبت کردن در مورد مسایل نژادی و ارتباط آن ها با نابرابری اقتصادی این مسئله را بدتر می کند خبرساز شد.

ترجمه: حسین علی پناهی/ برترین ها

واژه های کلیدی: تصادف | رابطه جنسی | مورگان فریمن | اخبار فرهنگی و هنری

با نیمه تاریک شخصیت «مورگان فریمن» آشنا شوید

با نیمه تاریک شخصیت «مورگان فریمن» آشنا شوید

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs