اشتیاق استقلال استقلال ارمنستان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

اشتیاق: استقلال استقلال ارمنستان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی پرونده قائم مقام «قالیباف» به دستور رهبری از سوی سرلشگر باقری در حال پیگیری است / محسن هاشمی

رئیس شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در مورد ابعاد متفاوت فساد در شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران در دوره‌های گذشته توضیحاتی را ارائه کرد.

پرونده قائم مقام «قالیباف» به دستور رهبری از سوی سرلشگر باقری در حال پیگیری است / محسن هاشمی

محسن هاشمی: پرونده قائم مقام «قالیباف» به دستور رهبری از سوی سرلشگر باقری در حال پیگیری است

عبارات مهم : ایران

رئیس شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در مورد ابعاد متفاوت فساد در شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران در دوره های گذشته توضیحاتی را ارائه کرد.

محسن هاشمی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به اهتمام شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران به مبارزه با فساد در شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: اصولا مبارزه با فساد در کشور ما، بیش از اندازه تبلیغاتی شده است و حالت هیاهو پیدا کرده است و به علت آنکه اثرات واقعی آن به درستی دیده نمی شود، مردم را مأیوس می کند.

پرونده قائم مقام «قالیباف» به دستور رهبری از سوی سرلشگر باقری در حال پیگیری است / محسن هاشمی

وی با بیان اینکه معمولا مبارزه با فساد باید خاموش انجام شود، تصریح کرد: قوانین نیز بر این عنوان تاکید دارد؛ آیا که نمی توان موضوعی را در مطبوعات بیان کرد و افرادی را متهم کرد قبل از آنکه اتهامات اثبات شود و بعد از چند سال بینیم فردی که متهم شد و خبرش در جامعه پیچید؛ اشتباه شده است و اعتقاد دارم باید موارد فساد را به آخر رساند و بعد از آنکه اثبات شد، آن را مطرح کنیم.

وی با بیان اینکه باید چاره ای اندیشید تا از تکرار فساد جلوگیری کرد، گفت: همچنین می بایست با کسانی که بانی فساد هستند، تنبیه جدی صورت گیرد که جهت دیگران پند آموز باشد.

رئیس شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در مورد ابعاد متفاوت فساد در شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران در دوره‌های گذشته توضیحاتی را ارائه کرد.

لزوم مبارزه سیستماتیک در شهرداری تهران

هاشمی با بیان اینکه در کشور ما در مورد فساد زیاد حرف زده می شود که یواش یواش خود فاسد هم مظلوم می شود، گفت: در شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران نیز می بایست مبارزه با فساد، به مبارزه سیستماتیک متمرکز شود و علاوه بر شناسایی منشأ و مبدأ فساد با مسببان آن که در این سیستم غلط قد کشیدند نیز برخورد شود تا حق و حقوق مردم به آنها بازگردانده شود.

رئیس شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران نیز با بیان اینکه در مورد پرونده فساد در شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران بحث های زیادی مطرح است که یکی از نمونه های آن بحث املاک نجومی بود، تصریح کرد: اخیرا قوه قضائیه اعلام کرده که به همه ابعاد این پرونده پیگیری کرده و با مسببان آن برخورد شده است است و به نظر می رسد این پرونده مختومه شده است است.

با شروع به کار شورای شهر پنجم بحث مبارزه با فساد داغ شد / در بعضی از فسادها دادستان به عنوان مدعی العموم هنگامی که خبری را ببیند وارد می شود

پرونده قائم مقام «قالیباف» به دستور رهبری از سوی سرلشگر باقری در حال پیگیری است / محسن هاشمی

وی با بیان اینکه با شروع به کار شورای شهر پنجم بحث مبارزه با فساد داغ شد و آقای نجفی شهردار سابق پایتخت کشور عزیزمان ایران با کمک حراست و بازرسی شهرداری بر مبنای اخبار و اطلاعات شان، فعالیت هایی را شروع کردند، گفت: این فعالیت ها منجر به ارسال چند نامه به قوه قضائیه شد ولی این نامه ها شکایت نبود بلکه گزارش بود ولی دقت داشته باشید در بعضی از فسادها دادستان به عنوان مدعی العموم هنگامی که خبری را ببیند وارد می شود و گهگاه دیده اید که مدعی العموم حتی بر روی مصاحبه ها نیز دستور پیگیری می دهد و به نظر می رسد آقای نجفی نامه ها را به قوه قضائیه به عنوان یک مستند ارسال کرده تا منجر به عوض کردن قضایی و پرونده شود.

هاشمی با بیان اینکه شنیده ها حاکی از آن است که حدود ۱۰ الی ۱۲ نامه از سوی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران به قوه قضائیه ارسال شده است است ولی اطلاعات مکتوب به شورا در این خصوص داده نشد. آیا که حتما اعتقاد بودند می بایست به نتیجه برسد، گفت: همچنین بحثی در مورد فساد در شهرداری مطرح شد که منجر به دستگیری قائم مقام شهردار اسبق شد که بحث بین شهرداری و هلدینگ یاس که یکی از کارگزاری های وابسته به بعضی نهادهاست، بود.

رئیس شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در مورد ابعاد متفاوت فساد در شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران در دوره‌های گذشته توضیحاتی را ارائه کرد.

پیگیری پرونده هلدینگ یاس به وسیله مدیر ستاد کل نیروهای مسلح / پیگیری از اوج در حال انجام است و ما منتظر پیگیری هستیم

وی با بیان اینکه این پرونده بنا به دستور مقام معظم رهبری از سوی سرلشگر باقری مدیر ستاد کل در حال پیگیری هست، گفت: تا آنجایی که خبر دارم گروهی در نیروهای مسلح و دادسرای نظامی قوه قضائیه مشغول به بررسی ابعاد این پرونده هستند که به نتایجی نیز رسیدند به گونه ای که منجر به دستگیری حدود پنج نفر شد که بعضی با وثیقه آزاد و بعضی هنوز در زندان هستند.

هاشمی با بیان اینکه عنوان فساد به یک قراردادی فیمابین شهرداری و یاس بر می گردد که مربوط به ۱۰ هزار میلیارد تومان تبادلات مالی بود که باید به انواع متفاوت در اقتصاد شهری فعال می شده است هست، تصریح کرد: حالا این قرارداد منجر به ایجاد یک پرونده فساد شده است که در حال پیگیری است و از آنجا که پیگیری از اوج در حال انجام است ما منتظر پیگیری هستیم ولی آنچه که جهت ما مهم است اینکه عنوان طلب شهرداری از یاس پیگیری شود.

پرونده قائم مقام «قالیباف» به دستور رهبری از سوی سرلشگر باقری در حال پیگیری است / محسن هاشمی

بدهی هلدینگ یاس ۴۰۰۰ میلیارد تومان

وی در مورد رقم بدهی هلدینگ یاس به شهرداری گفت: بحث هایی با مسئولان مربوطه در مورد رقم بدهی مطرح هست. آیا که در شهرداری صحبت است ۴۰۰۰ تا ۴۵۰۰ میلیارد تومان هولوگرام است ولی آنها این رقم را قبول ندارند. آیا که می گویند این عدد درست نیست و البته ارتباطات ملکی نیز جهت فعالیت های عمرانی وجود داشته ولی ملک ها هنوز به نام نشده که در واقع باید این پرسشها پیگیری شود تا طلب شهرداری نیز مشخص شود.

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران در مورد طلب شهرداری از هلدینگ یاس یکشنبه آتی توضیح می دهد / تسویه حساب با شرکت های کارگزاری در شهرداری

رئیس شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه رسولی عضو شورای شهر نیز تذکری در خصوص این پرونده داد، گفت: جلسه هم اندیشی یکشنبه آتی که با حضور شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران برگزار خواهد شد در مورد طلب شهرداری از هلدینگ یاس و چگونگی بازپس گیری آن است که شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران و تیمش توضیحاتی را ارائه خواهند داد.

هاشمی با بیان اینکه خوشبختانه سیستم کارگزاری ها کاملا بسته شده است هست، گفت: پنج الی شش شرکت کارگزاری در شهرداری فعالیت می کردند که طبق آخرین گزارش این شرکت های کارگزاری فعالیت تازه ندارند و تنها مباحث گذشته را پیگیری می کنند.وی افزود: هیات های تسویه در شرکت املاک تشکیل شده است تا نسبت به تسویه حساب با شرکت های کارگزاری اقدام کنند و از این بعد شهرداری با از بین بردن شرکت های کارگزار، با پیمانکاران طرف حساب خواهد شد.

واژه های کلیدی: ایران | پرونده | شهرداری | شورای شهر | محسن هاشمی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs